سه شنبه 9 خرداد 1402 | 2023/05/30
درباره ما | تماس با ما | آرشیو اخبار
کانون عالی انجمن های صنفی کارگران ایران

کانون عالی انجمن های صنفی کارگران ایران

خدمات درمانی کارگران با تاخیر مواجه نشود/ تفویض اختیار به مدیران فنی و عمرانی

به گزارش ایلنا به نقل از اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی، میرهاشم موسوی پس از مرور و بررسی تمامی پروژه‌های در دست اجرا و دو پروژه بیمارستانی دارای تأخیر سازمان تأمین اجتماعی اظهار داشت: در اجرای پروژه‌های عمرانی نخستین موضوعی که باید مورد توجه باشد، پیش‌بینی دقیق تمامی مراحل پیشرفت کار قبل از شروع عملیات اجرایی پروژه است و از زمان شروع تا اجرای تمام مراحل پروژه باید اجرای کامل و درست برنامه طراحی شده، مبنای کار قرار گیرد.

 

  • میرهاشم موسوی

وی با اشاره به تأمین مالی به موقع پروژه‌های عمرانی در دست اجرای سازمان تأمین اجتماعی گفت: هرچند بیشتر پروژه‌ها مطابق با برنامه زمانی درحال اجرا هستند اما تأخیر در اجرای پروژه‌ها به هیچ عنوان قابل پذیرش نیست و به‌ویژه در پروژه‌های درمانی که با هدف خدمت‌رسانی به جامعه شریف کارگری احداث می‌شوند، تأخیر در اجرای پروژه به معنی تأخیر در ارائه خدمات درمانی به بیماران است.

سرپرست سازمان تأمین اجتماعی وجود ظرفیت‌هایی همچون شرکت خانه‌سازی و نیروهای متخصص و توانمند در حوزه‌های فنی و مهندسی در این سازمان را سرمایه‌ای بسیار ارزشمند دانست و گفت: به نظر می‌رسد که تأخیر در اجرای برخی پروژه‌ها بیشتر ناشی از مشکلات مدیریتی است و اگر مجموعه سازمان در کنار هم هر کدام تکالیف خود را به درستی انجام دهند، مشکلی در اجرای پروژه‌ها ایجاد نمی‌شود.

موسوی بر لزوم تسریع در تکمیل و بهره‌برداری از پروژه‌های دارای بیش از 70 درصد پیشرفت تأکید کرد و افزود: برای پیشبرد و تکمیل پروژه‌های نیمه تمام و دارای تاخیر باید برنامه دقیق برای رفع مشکل طراحی شود و به مدیران حوزه‌های فنی و عمرانی اختیارات لازم برای پیشبرد و رفع مشکلات پروژه‌های دارای تأخیر تفویض می‌شود.

در این جلسه مدیران حوزه فنی و مهندسی و همچنین مدیران شرکت‌های فعال در حوزه ساخت و تجهیز پروژه‌های بیمه‌ای و درمانی سازمان تأمین اجتماعی به ارایه گزارش از پروژه‌های مختلف در حال اجرای این سازمان پرداختند.

سرپرست سازمان تأمین اجتماعی هفته گذشته از پروژه ساختمان جدید بیمارستان شهید فیاض بخش بازدید و بر لزوم تسریع در اجرای پروژه‌های عمرانی تأکید کرد.

Top