سه شنبه 9 خرداد 1402 | 2023/05/30
درباره ما | تماس با ما | آرشیو اخبار
کانون عالی انجمن های صنفی کارگران ایران

کانون عالی انجمن های صنفی کارگران ایران

باید از کارهای ارزشمند شهید برونسی الگو گرفت

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی، علی حسین رعیتی فرد که به همراه جمعی از مدیران و فرماندهان بسیج در منزل این شهید گرانقدر حضور یافته بود با ابلاغ پیام وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی در قدردانی از مقام شامخ شهداء اظهار داشت: بسیار خرسندم از اینکه توفیق حاصل شد تا در خدمت خانواده شهداء و مخصوصاً شهید برونسی، شهید شاخص کارگری کشور حضور پیدا کنم.

  • رعیتی فرد

وی افزود:خانواده معظم شهداء به فرموده مقام معظم رهبری، چشم و چراغ ملت هستند و قطعاً شهید برونسی نیز الگویی نمونه و شایسته برای جامعه کارگری کشور است که باید از کارهای ارزشمند این شهید الگو گرفت.
معاون روابط کار وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی در ادامه افزود: امروز اگر در مسیر رشد و توسعه قرار گرفته ایم به یقین رشد نظام اسلامی را مدیون خون شهدا و ایثارگری آنها هستیم و باید با تمام توان و در این مسیر به مشکلات مردم رسیدگی کرده و در حل آنها تلاش کنیم.
در ادامه این دیدار، همسر شهید برونسی با گرامیداشت یاد تمامی شهداء بر پیگیری مشکلات معیشتی و رفاهی مردم در جامعه تاکید و گفت:هدف و مسیر تمامی شهداء و ایثارگران افتخارآفرینی و حرکت در مسیر نظام اسلامی است و امیدوارم تمامی مدیران در حفظ ارزش های انقلاب و در مسیر و پیرو خط رهبری تلاش کنند.

Top