چهارشنبه 2 فروردین 1402 | 2023/03/22
درباره ما | تماس با ما | آرشیو اخبار
کانون عالی انجمن های صنفی کارگران ایران

کانون عالی انجمن های صنفی کارگران ایران

تشکیل تمدن نوین اسلامی، نیازمند اقتصاد مقاومتی است/ با افتخار، خود را بخشی از جامعه کارگری می‌دانم

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی ، حجت الله عبدالملکی، در تجمع بزرگ جامعه کارگری و کارفرمائی با عنوان «مردان میدان تولید» که صبح امروز در حرم مطهر حضرت امام (ره) به میزبانی بسیج کارگری سپاه تهران بزرگ برگزار شد، اظهار داشت:  سردار حاج قاسم ، مرزهای این انقلاب را در سطح بین المللی با کوتاه کردن دست فتنه گران و دشمنان توسعه داد.
وی تصریح کرد :  بالندگی این انقلاب به کار و تولید وابسته است، همان که رهبر عزیزمان آن را اقتصاد مقاومتی نامیدند،  اهداف اقتصادی جمهوری اسلامی ایران در قانون اساسی، در کلام امام و رهبری متجلی است .

  • عبدالملکی

وی با بیان اینکه تولید و نیروی ‌انسانی؛  از ارکان اصلی اقتصاد مقاومتی به شمار می آیند ، افزود: با اقدامات انجام گرفته ،  تحولات بیمه‌ای، بانکی و مالیاتی در آینده نزدیک به ثمر خواهد نشست.
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: رکن اساسی تولید؛ نیروی انسانی است که به شکل کارفرما، کارمند و کارگر متجلی می‌شود.
 عبدالملکی با بیان اینکه  در گام دوم انقلاب اسلامی به تشکیل تمدن نوین اسلامی امیدوار هستیم، اظهار داشت :  این تمدن، نیازمند تحقق  اقتصاد مقاومتی است که تولید از ارکان اصلی آن محسوب می شود و حضور ما امروز در اینجا حضوری معنا دار برای تجدید پیمان با حاج قاسم سلیمانی و شهداست .
وی با اشاره به اینکه  مباحث  کار و تولید برای دولت سیزدهم  از اصول بسیار مهم و اساسی به شمار می روند ، گفت: بخش عظیمی از اقتصاد کشور بر دوش کارگران و کارفرمایان است و در این رابطه،  ستاد اقتصادی دولت به صورت مستمر با ریاست رئیس جمهور تشکیل می شود .
عبدالملکی با بیان اینکه کار و تولید امر مقدسی است، اظهار داشت: کار و کارگر در نظام جمهوری اسلامی، از ارزش بالایی برخوردار است؛ پدر خودم در مقطعی از زندگی به کارگری مشغول بوده و مفتخر هستم که با دستمزد کارگری، بزرگ شده‌ام.

Top